Розклад годин варіативної складової

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор ЛНВК Т.В.Копчак

РОЗКЛАД

проведення курсів за вибором, факультативних, індивідуальних

та групових занять

з/п

Назва

Клас

К-сть год.

Вчитель

Дата проведення

1.

Математика (інд.)

11

1

Хазанюк А.О.

Четвер, 07.40-08.25

2.

Фінансова грамотність

8-9

1

Шостак О.В.

Понеділок, 15.30-16.15

3.

Математика (інд.)

8

2

Ковальчук С.А.

Четвер, 15.30-17.00

4.

Математика (інд.)

8

1

Панасюк М.С.

П’ятниця, 07.40-08.25

5.

Математика (інд.)

9

1

Кушнірук О.Р.

Середа, 07.40-08.25

6.

Українська мова (інд)

8

1

Калуш С.М.

Четвер, 16.00-16.45

7.

Українська мова (інд)

9

1

Гавура Л.Є.

Середа, 14.30-15.15

8.

Українська мова (інд.)

9

1

Кузьмич А.М.

П’ятниця, 07.40-08.25

9.

Українська мова (інд.)

9

1

Семенюк В.Д.

Середа, 14.30-15.15

10.

Українська мова (інд)

8

1

Мельник С.Г.

Середа, 15.30-16.15

11.

Англійська мова (інд.)

8

1

Сорока Н.М.

Четвер, 15.30-16.15

12.

Англійська мова (інд.)

8

1

Войтович Н.В.

Вівторок, 15.30-16.15

13.

Хореографія

5-6

2

Редько Р.І.

Вівторок, 16.30-18.00

14.

Англійська мова (інд.)

8

1

Бойко К.С.

Четвер, 15.30-16.15

15.

Хімія (інд.)

8-9

1

Семенюк С.Й.

Четвер, 15.30-16.15

16.

Хоровий спів

6

5-9

5-9

2

4

2

Веретка Казмірчук І.І.

Лаговська І.А.

Біщук В.В.

Понеділок, 14.30-16.00

Вівторок, четвер, 15.30-17.00

Вівторок, 15.30-17.00

17.

Інформатика (інд.)

8

1

Власюк О.А.

Середа, 15.30-16.15

18.

Інформатика (інд.)

5

1

Губський В.І.

Середа, 15.30-16.15

19.

Історія

5-6

1

Левчук Я.О.

Четвер, 14.30-15.15

20.

Розвиток творчих здібностей (ф)

6

1

Жалай О.Й.

Вівторок, 15.30-16.15

21.

Майбутнє починається сьогодні (ф)

6

1

Жук Л.Л.

Четвер, 14.30-15.15

22.

Культура життєвого самовизначення (ф)

8-9

1

Жук Л.Л.

Понеділок, 15.30-16.15

23.

Європейський клуб

9

1

Кудак С.О.

Середа, 15.30-16.15

24.

Основи християнської етики

5-8

1

Пляченко О.В.

П’ятниця, 14.30-15.15

25.

Основи сімї

10

1

Жук Л.Л.

Середа, 15.30-16.15

26.

Екологічна стежина

8

1

Левчук А.І.

П’ятниця, 15.30-16.15

27.

Культура життєвого самовизначення (ф)

7

1

Матвіюк Н.В.

П’ятниця, 14.30-15.15

28.

Людина і світ професій (ф)

7-9

1

Матвіюк Н.В.

Четвер, 15.30-16.15

29.

Молодь на роздоріжжі (ф)

9

1

Матвіюк Н.В.

Понеділок, 15.30-16.15

30.

Логіка (ф)

7

1

Панасюк М.С.

Середа, 07.40-08.25

31.

Дизайн і технологія

5-9

1

Мазилюк Н.Г.

П’ятниця, 15.30-16.15