Переможці конкурсів, олімпіад, турнірів

2019-2020 навчальний рік

ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики

ІІІ місце, Макушевич Максим, 9-В клас

Учителі Губський В.І., Стеблевець О.Л.

ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

ІІІ місце, Усік Зореслав, 10- Б клас

Учитель Семенюк С.Й.

ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

ІІІ місце, Романюк Андрій, 9- А клас

Учитель Семенюк С.Й.

Міський  турнір юних економістів

ІІІ місце, Гаврилюк Вероніка, 11-А клас

Учитель Шостак О.В.

Обласний  турнір юних економістів

ІІІ місце, Гаврилюк Вероніка, 11-А клас

Учитель Шостак О.В.

ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

ІІ місце, Усік Зореслав, 10-Б клас

Учитель Губський В.І.

ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

ІІ місце, Романюк Андрій, 9-А клас

Учитель Губський В.І.

ІУ Всеукраїнська Інтернет – олімпіада «На Урок» з математики

І місце, Бортнік Дарина, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

І місце, Крупа Максим, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

І місце, Опейда Вікторія, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

І місце, Панасюк Антон, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

І місце, Сургент Анна, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

І місце, Сургент Ірина, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

ІІ місце, Верещук Роман, 5-А клас, уч. Панасюк М.С.;

ІІ місце, Грисюк Соломія, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

ІІ місце, Козак Вадим, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

ІІ місце, Матрунчик Роман, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

ІІ місце, Миколайчук Тетяна, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

ІІ місце, Мороз Олександра, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

ІІ місце, Почтарук Самуіл, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

ІІ місце, Франчук Владислав, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

ІІІ місце, Міщук Назар, 5-А клас, уч. Панасюк М.С.;

ІІІ місце, Бабюк Людмила, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

ІІІ місце, Каленюк Антон, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

ІІІ місце, Сеник Вероніка, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

ІІІ місце, Ткачук Михайло, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

ІІІ місце, Урбан Артем, 5-В клас, уч. Панасюк М.С.;

ІІІ місце, Форостян Олександр, 8-А клас, уч. Панасюк М.С.

ІУ Всеукраїнська Інтернет – олімпіада «На Урок» з громадянської освіти

ІІ місце, Чуйко Катерина, 10-А клас, уч. Левчук Я.О.;

ІІІ місце, Бараник Оксана, 10-А клас, уч. Левчук Я.О.;

ІІІ місце, Кириленко Ірина, 10-А клас, уч. Левчук Я.О.;

ІІІ місце, Черниш Тетяна, 10-А клас, уч. Левчук Я.О.

ІУ Всеукраїнська Інтернет – олімпіада «На Урок» з історії

ІІ місце, Драганчук Вікторія, 6-Б клас, уч. Левчук Я.О.;

ІІ місце, Юзипчук Христина, 7-В клас, уч. Левчук Я.О.