Команда ЛНВК №24-технологічного ліцею вийшла у 1/8 фіналу в турнірі з волейболу.

Турнір з волейболу серед вчителів та батьків учнів закладів загальної середньої освіти Луцька, що його четвертий рік поспіль організовує Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», з кожним роком набирає все більшої популярності.

Відбулося жеребкування команд для участі у волейбольному турнірі серед вчителів та батьків луцьких школярів.

З 29-30 вересня груповий етап ігор, а 1 жовтня – фінал.

Усі команди були розділені на 4 групи. Кращі команди групового етапу продовжать боротьбу за «олімпійською» системою у фінальній частині.

Наша комана ЛНВК №24-технологічного ліцею першого дня ігор вийшла в 1/8 фіналу, отримавши перемогу над командами 21 гімназії, ЗОШ №5 та ЗОШ №11.

Сьогодні, 30 вересня наша команда боротиметься за місце у 1/4 фіналу з гімназією №18.

Побажаємо перемоги на сил команді ЛНВК №24 у сьогоднішньому протистоянні.

Фінал волейбольного турніру відбудеться 1 жовтня у НВК №26.