ТРК Аверс ПІСЕННИЙ КОНКУРС "СПІВАЙ ЗА МРІЮ-2!"

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор ДП «ТРК «Аверс»

Н.О.Московка

26 серпня 2020року

ПРО ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ПІСЕННИЙ КОНКУРС

«СПІВАЙ ЗА МРІЮ! 2 СЕЗОН»

Загальні положення

1. Організаторами телевізійного пісенного конкурсу є ДП «ТРК «Аверс» та Фонд Ігоря Палиці «Тільки Разом», за підтримки Луцької міської ради.

2. Конкурс проводиться за адресою: 43020, Волинська область, м.Луцьк,

вул.. Електроапаратна, 3. Тел./факс (0332) 28-00-72, e-mail: aversmriya@ukr.net.

Мета та завдання Конкурсу

1. Конкурс проводиться з метою виявлення і підтримки творчо обдарованих дітей, демонстрації та популяризації українських пісень та національної культури.

2. Основними завданнями Конкурсу є: створення умов для представлення творчих здібностей дітей шляхом демонстрації виступів, участі в телевізійних проектах телеканалу «Аверс» та на професійній сцені.

Порядок та умови Конкурсу

1. До участі у конкурсі запрошуються діти від 8 до 16 років.

2. Участь виконавців у конкурсі є безкоштовною. Конкурсного внеску – немає!

3. Заявки на участь у Конкурсі приймаються з 1 вересня 2020 року по 31 березня 2021 року на електронну адресу: aversmriya@ukr.net, або факсом за тел. (0332) 28-00-72.

4. Загальні вимоги:

• участь у конкурсі можуть взяти солісти;

• мова пісень – українська;

• конкурсант виконує одну пісню;

• тривалість твору не більше 3хв.

1. Фонограми – авторські, оригінальні, використання матеріалів інших виконавців без офіційної згоди авторів не допускається.

Терміни проведення та нагородження переможців

1. Конкурс проводиться з 1 вересня 2020 року по 2 червня 2021 року.

2. Участь у конкурсі передбачає зйомки у телевізійних проектах телеканалу «Аверс», запис виступів у студії та онлайн-голосування.

3. За результатами онлайн-голосування буде визначено 30 фіналістів.

4. Усі учасники візьмуть участь у заключному гала-концерті до Дня захисту дітей.

5. Усі учасники під час гала-концерту нагороджуються дипломами учасників та сувенірами від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

6. Усі фіналісти під час гала-концерту нагороджуються дипломами фіналістів та цінними подарунками від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

7. Володар Гран-Прі та переможці за І, ІІ та ІІІ місця визначаються за результатами зведених протоколів організаторів конкурсу та нагороджуються дипломами переможців, цінними призами від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

8. Володар Гран-Прі отримає подарунок від ТРК «Аверс» – виготовлення відеокліпу.

9. Переможець конкурсу за І місце нагороджується дипломом переможця та путівкою на відпочинок у дитячому таборі «Артек-Буковель» на 2021 рік.

10. Для усіх учнів ЗОШ, в яких навчаються переможці конкурсу, телеканал «Аверс» проведе профорієнтаційні екскурсії на найсучаснішому телевізійному майданчику у регіоні «Подорож у світ телебачення». Це допоможе зрозуміти школярам, як працює телебачення, які функції виконують ведучі, журналісти, оператори, режисери; та визначитись у виборі майбутньої професії.

Авторські права та право на захист персональних даних

1. Подання анкети та твору на конкурс автоматично означає згоду з правилами конкурсу і дозвіл розміщувати їх в електронних ЗМІ.

2. Подаючи твір на конкурс, учасник гарантує дотримання законодавства України про інтелектуальну власність.

3. Надсилаючи заявку та персональні дані учасники конкурсу, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», надають згоду на збір та обробку особистих персональних даних у картотеках та/або за допомогою інформаційнотелекомунікаційної системи бази персональних даних конкурсу з метою проведення конкурсу.

4. Усі аудіовізуальні твори, які створені у результаті проведення конкурсу, є власністю ДП «ТРК «Аверс» у відповідності до чинного законодавства України.

АНКЕТА СПІВАЙ ЗА МРІЮ -2

Контактний телефон: (0332) 28-00-72, (050) 438-03-12