Зарахування до ліцею (10 клас)

У 2020-2021 навчальному році

у Луцькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24-технологічний ліцей» планується 2 десятих класи по 30 учнів за такими напрямками спеціалізації:

– виробництво харчової продукції,

– туристичне обслуговування.

Зарахування до 10 класу відбудеться після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу нашого закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України №367 від 16.04.2018.

Для зарахування до 10 класу заяви (одного з батьків) подаються до 15 червня включно.

Телефон для довідки: (0332)264561